Ana sayfa

Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., şirket Profili

şirket Profili
Shenzhen Fibery Fotoelektron Technology Ltd, özellikle gepon onu, gpon ont, olt, sfp alıcı-verici, medya dönüştürücü, fiber optik kablo, fiber optik patch kablosu, plc splitter, cwdm / dwdm vb.
Biz uygun ulaşım erişimi ile Shenzhen bulunmaktadır. Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış tecrübeli personelimiz ihtiyaçlarınızı tartışmak ve müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak için her zaman hazırdır.
Ürünlerimiz ayrıca Brezilya, Rusya, Ukrayna, Hindistan, Güney Asya, Güney Amerika, Afrika ve Doğu Avrupa gibi ülke ve bölgelerde müşterilere ihraç edilmektedir. Ayrıca OEM ve ODM siparişlerini kabul ediyoruz. Kataloğumuzda veya başvurunuz için mühendislik yardımı almak için, müşteri hizmetleri merkezimizle tedarik gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Size en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı umuyoruz!
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2011 Şirketi kurun ve tüm tesisleri seri üretime hazırlayın

2012 Medya dönüştürücüye, bağlantı kablosuna odaklanın ve SFP alıcı vericilerini uzatma

2013 Pazarı genişletmek için yama kablosu, medya dönüştürücü ve sfp alıcı-vericileri vb. Geliştirmeye devam edin. 2012'den iki kat fazla.

2014 plc splitter, ftb birleştirici geliştirme

2015 Gelişmekte olan, epon onu, olt ve 100G alıcı vericileri.

2016 Gpon onu geliştirmek, olt 100G alıcı-vericileri CFP2 ER4, QSFP28 SR4, LR4, CFP4 ER4.Bu Omurga ağ pazarındaki Veri Merkezi'ndeki ana satıcı olmamızı sağlıyor.

Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : Fibery

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 2000000-50000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Sertifikalar Çin Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Sertifikalar